Sistema SEQUENT <
Sistema Blos Evolution <
Sistema Just <
Multivožtuvai BRC Europa <
NAUJIENA! Sistema SEQUENT 56 <
NAUJIENA! FLASHLUBE vožtuvų tepimo sistema <FLASHLUBE VOŽTUVŲ TEPIMO SISTEMA PRAILGINA VARIKLIO TARNAVIMO LAIKĄ IR SUTEIKIA PUIKIĄ APSAUGĄ

Šiuolaikiniam į naują tūkstantmetį žengiančiam benzininiam automobiliui reikalingi ekonomiški, nenuodingi, neteršiantys aplinkos degalai. Tokie degalai yra LPG. Tačiau, kadangi LPG yra sausai degantys degalai, kurie sudega žymiai aukštesnėje temperatūroje, nei benzinas, reikalingi tepalai, kurie teptų ir apsaugotų vožtuvus ir vožtuvų lizdus. Tokie tepalai yra FLASHLUBE tepalai, sukurti kaip LPG ir CNG partneris. Jie sustabdo vožtuvų susidėvėjimą, o taip pat pagerina degalų sudeginimą. FLASHLUBE tepalai aušina, valo ir apsaugo viršutinę cilindro dalį ir, tokiu būdu, prailgina Jūsų variklio tarnavimo laiką.

· Tinka visiems varikliams, naudojantiems LPG ar CNG;
· Tinka visiems varikliams, naudojantiems beŠvinius degalus;
· Pakeičia šviną bešviniu pakaitalu;
· Apsaugo vožtuvus ir vožtuvų lizdus nuo susidėvėjimo;
· Tepa visą viršutinę cilindro sritį;
· Sumažina nuodingų išmetimo dujų kiekį;
· Padidina variklio ekonomiškumą;
· Paprasta sumontuoti;
· Ekonomiški, 1 litras tepalo skirtas 1000 litrų degalų;
· Negadina katalizatorių ar Lambda deguonies daviklių.
· FLASLUBE tepimo sistema apsaugota pasaulyje patentais ir prekių ženklais.

DERINIMAS

Įpilkite į rezervuarą 400 mm vožtuvų apsaugos skysčio ir užsukite dangtelį.

Varikliui dirbant tuščia eiga, tepalo srauto reguliavimo varžtu nustatykite maždaug 12 lašų per minutę tekėjimo greitį (sukite pagal laikrodžio rodyklę padidinti greitį, prieš laikrodžio - sumažinti greitį).

Po to pasistenkite sureguliuoti taip, kad 1 litrui degalų tektų 1 ml tepalo. Lengviausia tai padaryti įsidėmint, kiek litrų degalų Jūs prisipilate kiekvieną kartą, kad bakas būtų pilnas. Po to pasižiūrėkite, kiek mililitrų tepalo išnaudota vožtuvų tepalo rezervuare.

Kiekvieną kartą, užsipildami degalus, nežymiai reguliuokite tepalo srauto tekėjimą reguliavimo varžtu, kol sureguliuosite sistemą taip, kad naudotų tinkamą tepalų kiekį.

Įsidėmėkite, kad išjungus variklį, dalis tepalo sutekės atgal į stebėjimo stiklinę, tai yra normalu ir neturi jokios įtakos sistemos darbui.

 


   
FLASHLUBE sistema
   e-sprendimas: